po avarijos/autoįvykio ar draudiminio įvertinimo. Objektyvus po avarijos/autoįvykio patirtų nuostolių įvertinimas.
info@autovertinimas.lt
+37064444881
Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba

Principai

  • Esminiai veiklos principai: profesionalumas, veikimas atstovaujant ir ginant klientų interesus, atsakingas ir labiausiai atitinkantis klientų lūkesčius darbas siekiant galutinio rezultato.
  • Bendravime su klientais siekiame paprastumo ir aiškumo spręsdami net pačius sudėtingiausius klausimus.

Verslo filosofija

  • Bendrovė savo veikla siekia aukščiausios paslaugų kokybės ir greičiausiai, teisėtai efektyviausiai spręsti problemas.
  • Tikslui pasiekti bendrovė vadovaujasi verslo etikos, teisėtumo ir socialinės atsakomybės principais.

Mūsų vertybės:

DARBO EFEKTYVUMAS IR ATSAKOMYBĖ

Bendrovė savo veiklą grindžia darbo efektyvumu ir atsakomybe. Teisingi ir atsakomybe paremti sprendimai garantuoja ir garantuos bendrovės sėkmę bei pateisins klientų lūkesčius, o efektyvus darbas yra ir bus bendrovės sėkmės ir pasitikėjimo garantas.

SĄŽININGUMAS

Nebijodami iššūkių ir drąsiai įgyvendindami bendrovės veiklos tikslus, esame ir išliksime sąžiningi bendradarbiams, verslo partneriams ir klientams.

Principai3

KLIENTAI

Bendrovės klientai yra mūsų verslo pagrindas, geriausias mokytojas ir atliktų darbų vertintojas. Sėkmę ir klestėjimą pasieksime tik aktyviai, dalykiškai, dorai ir sąžiningai bendradarbiaudami su savo klientais. Visų klientų lūkesčiai ir patarimai mums yra vienodai svarbūs ir reikšmingi.

NAUJOVĖS IR POKYČIAI

Bendrovė savo veikla nuolat siekia pažangos, todėl nevengia pokyčių ir diegia naujoves. Naujos idėjos, iššūkiai atveria galimybes efektyvesniems paslaugų teikimo standartams diegti. Tobulėjimas, pokyčiai ir naujovės neišvengiamai būtini siekiant naudos bendrovei ir klientui.

Principai