po avarijos/autoįvykio ar draudiminio įvertinimo. Objektyvus po avarijos/autoįvykio patirtų nuostolių įvertinimas.
info@autovertinimas.lt
+37064444881
Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba

Draudimo bendrovių išmokos ir nepriklausoma ekspertizė

Šiandien kelionės automobiliu saugumas ne visada priklauso nuo vairuotojo profesionalumo ar patirties. Patekti į eismo įvykį gali praktiškai kiekvienas automobilio savininkas. Eismo įvykis – tai įvykis, kuris įvyksta judant keliu transporto priemonei ir jai dalyvaujant, per kurį žuvo ar buvo sužeisti žmonės, sugadintos transporto priemonės, pastatai, krovinys. Jei Jūsų automobilis pateko į eismo įvykį, tai Jūsų interesų gynimui Jums bus reikalingas nepriklausomas avarijų ekspertas, ir pageidautina laiku, nes Jūsų automobilio ekspertizė, siekiant įvertinti padarytą žalą, turi būti atlikta per nustatytus normatyvuose terminus. Neturint specialių žinių, net automobilio savininkas su didele patirtimi ne visada gali tinkamai įvertinti aplinkybes, kuriose jis atsidūrė po avarijos. Štai kodėl reikalinga laiku atlikta nepriklausoma automobilio ekspertizė po avarijos – tai patikimas garantas, kad žala bus visiškai kompensuota. Iki avarijos ir ginčų su draudimo bendrove atsiradimo daugelis vairuotojų nesupranta, kam reikalinga automobilių ekspertizė. Negalima patikėti tokius tyrimus atlikti draudimo bendrovėms, nes Jūs rizikuojate susidurti su tuo, kad išmokų dydis neatitiks padarytos žalos. Nepriklausoma automobilių ekspertizė leidžia padidinti Jūsų šansus laimėti ginčą su draudimo bendrove.

Automobilių savininkai dažnai susiduria su šiomis problemomis: ženkliai sumažinta draudimo išmokos suma, neatitinkantį automobiliui padarytą realią žalą; draudimo bendrovių nenoras atlikti mokėjimus dėl įvairių priežasčių; draudimo išmokų mokėjimo atidėjimas draudimo bendrovėje vėlesniam laikui.

Nepriklausomas ekspertas – specialistas, turintis specialių siaurių žinių savo srityje, kurio išvada turi įrodomąją vertę bylos nagrinėjimo teisme metu. Kai vyksta išankstinis tyrimas baudžiamojoje byloje, civiliniuose ir kituose ginčuose, bylinėjimosi bei daugelio kitų situacijų metu atsiranda būtinybė gauti kiek įmanoma patikimesnę informaciją. Ją dažnai suteikia ekspertas. Jis turi daug patirties ir žinių, todėl kilus ginčui su draudimo bendrove dėl draudimo išmokos sumos dydžio, nepriklausoma automobilio ekspertizė padės veiksmingai ir teisėtais būdais išspręsti konfliktą.
Automobilių eksperto ir automobilių vertinimo sąvokos šiandien yra pažįstamos daugeliui vairuotojų. Automobilių ekspertizė (automobilio vertinimas) numato visą eilę procedūrų, skirtų užtikrinti, kad vairuotojas galėtų gauti aukštos kokybės ir patikimą ataskaitą dėl transporto priemonių rinkos vertės. Pati ataskaita, kurią rengia automobilių vertintojas, remiantis atliktų tyrimų rezultatais, apims visus veiksnius, į kuriuos atsižvelgė automobilių vertintojas, atlikdamas automobilio vertinimą. Eksperto ataskaita dėl automobilių vertinimo yra labai svarbi, nes tai yra oficialus dokumentas, kurį galima pateikti bet kurioje organizacijoje ar institucijoje.

Automobilių techninė ekspertizė apima tyrimus šiose srityse:

  1. Eismo įvyko aplinkybių tyrimas, atsižvelgiant į visus jo aspektus tiek atskirai, tiek kartu.
  2. Matematinio incidento modelio sudarymas.
  3. Eismo įvyko dalyvių veiksmų analizė.
  4. Eismo įvyko turimos foto ir vaizdo medžiagos tyrimas.

Geras ekspertas – tas, kurį Jūs pasirinkote iš anksto

Geriausias variantas, renkantis nepriklausomą ekspertą, yra išankstinė atranka. Kol Jūsų automobilis nesugedęs važinėja miesto keliuose, Jūs turite laiko tai padaryti neskubėdami, peržiūrint visus pasiūlymus.

Puikus pasirinkimas – mūsų įmonės specialistai

Mes greitai ir kokybiškai atliksime ekspertizę, atsižvelgsime į visus aktualius klientų pageidavimus, sugebėsime įtikinamai apginti savo nuomonę ginčuose su draudimo bendrove, jei to prireiks. Nepriklausoma automobilio ekspertizė bus atlikta Jums patogiu laiku sugedusios transporto priemonės buvimo vietoje. Mes turime visus reikiamus dokumentus, leidžiančius atlikti nepriklausomą ekspertizę ir vertinimą. Mūsų kompanija yra viena iš patikimiausių ir daugiausia patirties turinčių organizacijų, teikiančių pilną paslaugų komplektą vairuotojams. Mes siūlome nepriklausomos automobilio ekspertizės paslaugas, įskaitant ir po avarijos. Ekspertų mašinos vertinimas yra būtinas, siekiant nustatyti automobilio techninę būklę, įvertinti žalą po avarijos, išsiaiškinti, kiek kainuos mašinos remontas arba nustatyti jo likutinę vertę. Automobilio ekspertizė gali būti reikalinga tuo atveju, kai vairuotojas ketina jį parduoti ir nori nustatyti tikslią kainą. Profesionali automobilio pažeidimų apžiūra padeda nustatyti paslėptus gedimus po avarijos, kurie anksčiau galėjo likti nepastebėti. Tai būtina, norint tiksliai įvertinti žalą po avarijos ir nustatyti visą draudimo išmokos sumą. Mes taip pat esame pasirengę suteikti Jums visapusišką teisinę pagalbą ir užtikrinti Jūsų interesų atstovavimą teisme. Su mūsų nepriklausomos automobilių ekspertizės dokumentais Jūs jausitės saugūs, sėkmingi ir be galo pasitikintys savimi. Mes esame visiškai nepriklausoma ekspertų organizacija, niekaip nesusijusi su draudimo bendrovėms, todėl visiškai nešališka. Mes galime padėti net sunkiausiais ir apleistais atvejais, pavyzdžiui, tada, kai draudimo bendrovė atsisako atlikti draudimo išmokų mokėjimą. Mūsų didelės patirties dėka mūsų specialistai gali laimėti beviltiškas iš pirmo žvilgsnio bylas. Mes galime sutaupyti savo klientų laiką ir išsaugoti nervus. Net jei Jūs dar nesusidūrėte su neadekvačiu žalai draudimo bendrovės įvertinimu, tiesiog užsirašykite mūsų telefoną. Ir tada, jei ant transporto priemonės nukris varveklis, jis pateks į duobę, draudimo bendrovė atsisakys mokėti draudimo išmoką avarijos atveju, ir Jums prireiks nepriklausomo automobilių eksperto, Jūs žinosite, kaip išspręsti šią problemą greitai!

Kvalifikuotas, kompetentingas ir turintis sėkmingą patirtį transporto priemonių gedimų vertinimo srityje nepriklausomas mūsų įmonės automobilių ekspertas pasirūpins Jūsų ramybe ir teisingu ginčo situacijos sprendimu tokiais atvejais: jei Jūs nesutinkate su išmokų dydžiu; kai sukentėjusi eismo įvykio metu pusė sąmoningai per daug padidino remonto kainą, pateikdama melagingą informaciją įvertinimui.
Paprastai automobilių ekspertizės atlikimas užtrunka 1-3 darbo dienų po automobilio apžiūros momento. Remiantis specialiu aktu, sudarytu po automobilio apžiūros, apskaičiuojamas padarytos žalos dydis, tada paruošiami visi reikiami dokumentai, kurie vėliau perduodami klientui asmeniškai. Automobilių savininkai turėtų žinoti, kad teisingai parengti ekspertų dokumentai yra įrodymas teisme, o jų rengėjai yra finansiškai atsakingi.

Bendradarbiavimas su nepriklausoma vertinimo bendrove yra patogesnis ir naudingesnis nukentėjusiajai šaliai. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tik žalos įvertinimo ataskaita negali būti pagrindu, kad būtų išmokėta kompensacija. Kiekvienas draudiminis įvykis turi būti įformintas dokumentaliai pagal nustatytas taisykles, todėl be nepriklausomo eksperto į avarijos vietą Jūs turite iškviesti policiją, kad gautumėte iš jos pažymą apie avariją ir automobilio gedimų sąrašą, tada pranešti draudimo įmonės darbuotojui, kuris pradės bylą dėl padarytų nuostolių ir priims iš Jūsų jau parengtą padarytos žalos įvertinimo ataskaitą. Prisiminkite apie savo teisę pasirinkti vertintoją. Draudikas neturi teisės atsisakyti priimti Jūsų pasirinkto eksperto ataskaitos ir reikalauti pakartotinio vertinimo savo bendrovėje. Jei visi dokumentai yra parengti teisingai, tai juos privalo priimti ir apsvarstyti kaip pagrindą išmokėti žalos draudimo atlyginimą.

Nepriklausoma ekspertizė po avarijos

Nepriklausoma ekspertizė po avarijos – tai mūsų darbas, mes atliekame šį darbą jau daugelį metų, mes esame profesionalai šioje srityje. O kas yra geras darbas – tai kasdienis darbas, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, naujausių technologijų ir modernios programinės įrangos naudojimas darbe. Nepriklausomą ekspertizę po avarijos mes atliekame, naudojant naujausią įrangą ir moderniausias diagnostikos kontrolės sistemas. Mūsų įmonės specialistai turi didelį kiekį žinių, įgūdžių, didelę įgytą patirtį. Nei teisėjas, nei advokatas neturi techninių žinių, kurias turi automobilių ekspertas. Mūsų kompanijos specialistai yra aukštos kvalifikacijos. Jie gerai išmano esamą transporto priemonių rinką, kas suteikia galimybę jiems be jokių problemų išspręsti įvairias vertinimo (automobilių ekspertizės) užduotis, kurias nustato paslaugos užsakovas. Nepriklausomų automobilių ekspertų-vertintojų paslaugos suteikiamos labai profesionaliai, atsižvelgiant į visus veiksnius ir kriterijus, kurie turi įtakos automobilių rinkos vertės nustatymui, mes sukaupėme didelę praktinę patirtį šioje srityje. Mūsų kompanijos automobilių ekspertai-vertintojai, be to, puikiai orientuojasi ir visuose teisės aktuose, susijusiuose su automobilio vertinimu, kurie mūsų šalyje, kaip žinoma, gali pasikeisti labai greitai. Būtent todėl, jei būtina įvertinti automobilį, visada kreipkitės į mūsų automobilių ekspertizės įmonę, nes įvertinti automobilį čia Jums galės greitai, kokybiškai ir kompetentingai, nereikalaujant per daug pinigų. Nepriklausoma ekspertizė arba žalos įvertinimas po avarijos reikalingas, visų pirma, žmonėms, kurie susidūrė su nemaloniu incidentu kelyje, kurio rezultate nukentėjo automobilis. Dažnai atsitinka taip, kad po draudimo bendrovės vertintojo apžiūros padaryti realūs nuostoliai yra didesni, nei draudimo bendrovės išvadose. Draudimo bendrovės dažnai nesuinteresuotos objektyviai atlikti automobilių ekspertizę, jos bando sąmoningai sumažinti žalos mastą, nes nori minimizuoti draudimo išmokas, siekiant uždirbti daugiau. Ypač tikra katastrofa gali tapti avarijos, susijusios su brangiais automobiliais, nes dideli transporto priemonės gedimai reikalauja brangaus remonto. Nepriklausoma automobilių ekspertizė – automobilio remonto kainos po avarijos nustatymas, siekiant išieškoti pinigines lėšas iš kaltininko ir draudimo bendrovės.

Be to, nepriklausomos ekspertizės atlikimas būtinas, siekiant nustatyti variklio, sankabos mechanizmo ir kitų svarbių ir brangių automobilių dalių gedimo priežastis.

Nepriklausomas automobilių ekspertizė – tai atsakinga procedūra, kuri padeda tinkamai įvertinti transporto priemonei padarytą žalą po avarijos. Ji taip pat leidžia nustatyti tikslų darbų sąrašą, kurie yra būtini visų gedimų pašalinimui.
Nepriklausomų ekspertų-vertintojų paslaugomis šiandien naudojasi ir nukentėjusieji, ir avarijos kaltininkai.

Automobilių ekspertų vertinimas ir išvados leidžia:

  1. Nukentėjusiajai šaliai gauti veiksmingą įrankį, siekiant daryti įtaka draudimo bendrovėms, kurios „mėgsta” labai mažinti draudimo išmokų dydį. Ekspertų išvada – tai teisinga kompensacija.
  2. Kaltininkui apginti savo interesus ir nevykdyti nukentėjusiojo nepagrįstų reikalavimų dėl kompensacijos išmokėjimo.

Praktika rodo, kad draudimo bendrovės atlieka automobilių žalos vertinimą pagal savo tarifus, kurie yra toli nuo realybės, todėl būtina naudotis nepriklausomo eksperto paslaugomis.

Kada reikalinga nepriklausoma automobilio žalos ekspertizė po avarijos, ir ką daryti, jei draudimo bendrovė nepagrįstai atsisako mokėti draudimo išmoką?

Dažnai vairuotojai susiduria su tokia problema, kad draudimo bendrovė atsisako mokėti draudimo išmoką arba sumoka ne visą sumą, o viskas todėl, kad nebuvo padaryta laiku nepriklausoma automobiliui padarytos žalos ekspertizė po avarijos. Šiuo atveju Jūs turėtumėte žinoti, kad Jūs turite teisę į visišką transporto priemonei padarytos žalos kompensaciją po avarijos. Tuo atveju, jei draudimo bendrovė atmeta pretenziją dėl nepagrįsto atsisakymo išmokėti draudimo išmokas, pats laikas kreiptis su byla į teismą. Jau buvo nustatyta keletas faktų, kad draudimo bendrovės susitaria su „savo” vertintojais, todėl rekomenduojama kreiptis dėl nepriklausomos automobiliui padarytos žalos po avarijos ekspertizės, nes rezultate Jūs galite gauti ataskaitą, kurioje visa suma mažesnė, nei reali automobilio remonto po avarijos kaina, nes draudimo bendrovės ne visada išsamiai ir tiksliai atlieka skaičiavimus ir sumažinama ne tik automobilio atsarginių dalių kaina, bet ir standartinių darbo valandų kiekis ir kitų remonto paslaugų kaina. Tai daroma tam, kad „pagrįstai” mokėti mažesnę draudimo išmoką. Jei Jūs pakliuvote ant šio kabliuko, tai kompensuoti tikrą automobiliui padarytą žalą galėsite tik per teismus. Dėl visų šių įvykių bus atidėtas draudimo išmokų mokėjimas, o nepriklausomą automobiliui padarytos žalos po avarijos ekspertizę vis tiek teks padaryti, siekiant įrodyti kainą ieškinyje.