po avarijos/autoįvykio ar draudiminio įvertinimo. Objektyvus po avarijos/autoįvykio patirtų nuostolių įvertinimas.
info@autovertinimas.lt
+37064444881
Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba

Nepriklausoma automobilio ekspertizė

Nepriklausomas lengvųjų ir krovininių automobilių vertinimas visoje Lietuvoje ir užsienyje pagal susitarimą

Automobilių vertinimas draudimo bendrovėms, policijai,  bankams ir  kompensacijos iš VĮ Sodra gavimo tikslu

Vilkikų ir puspriekabių nepriklausomas vertinimas, sąmatų skaičiavimas Audatex

Turto vertintojo konsultacijų raštu rengimas užsienio draudimo kompanijoms/Ataskaitos ir konsultavimas  lietuvių,anglų, rusų kalbomis

Kito sunkiojo transporto ir specialiosios technikos vertinimas

Importuojamų automobilių vertinimas apmokestinimo tikslu

NEMOKAMI  trumpi patarimai telefonu

Savarankiškas žalos vertinimas

Nepriklausoma automobilio ekspertizė

Nepriklausoma automobilio ekspertizė

Nuo eismo įvykio nėra apsaugotas nei vienas vairuotojas – net draudimo turėjimas negarantuoja, kad tokių bėdų nebus. Avarijos, kurių dalyviai yra brangūs automobiliai, gali tapti tikra katastrofa. Esant rimtiems automobilio gedimams reikalingas brangus remontas.
Nepriklausoma automobilio ekspertizė po avarijos – paslauga, kuri būtina kiekvienam vairuotojui, kuris tapo avarijos dalyviu ir nori gauti iš draudimo bendrovės kompensaciją už transporto priemonės remontą.

Kai kurie vairuotojai bando savarankiškai įvertinti savo automobilį, naudodami informaciją internete, kur siūloma jį palyginti su analogais. Suprantama, kad toks vertinimas atliekamas tik „sau”, ir jis neprilygsta kvalifikuotai atliktam transporto priemonės įvertinimui.
Kvalifikuotas autoekspertas-vertintojas puikiai išmano esamą transporto priemonių rinką, kas suteikia galimybę jam be jokių problemų išspręsti įvairias vertinimo (automobilių ekspertizės) užduotis, kurias nustato paslaugos užsakovas. Nepriklausomi autoekspertai-vertintojai atlieka automobilių ekspertizę (automobilių vertinimą) labai profesionaliai, atsižvelgiant į visus veiksnius ir kriterijus, kurie turi įtakos, nustatant automobilio rinkos vertę.

Draudikų veiksmai

Draudikai gali atlikti nuostolių apskaičiavimą patys arba nukreipti Jus į tą vertinimo bendrovę, su kuria jie nuolat bendradarbiauja. Ir šiuo, ir kitu atveju kompensacijos dydis gali būti skirtingas, bet pasirodys Jums nepakankamas Jūsų automobilio remontui. Priklausomas ekspertas dirba draudimo bendrovėje arba specializuotose remonto dirbtuvėse ir naudoja remonto kainos apskaičiavimui tą kainininką, kuris buvo patvirtintas ir taikomas šioje konkrečioje įmonėje. Kadangi jis yra draudimo bendrovės darbuotojas ir yra priklausomas nuo jos užsakymų, toks ekspertas vargu, ar bus motyvuotas nuo pat pradžių atlikti nešališką vertinimą. Praktika rodo, kad visiškai pasitikėti draudimo bendrove šiuo klausimu nereikėtų. Draudiminio ar garantinio įvykio atveju neretai transporto priemonės savininkai susiduria su vertinimo įmonių, rekomenduojamų draudikų ar paslaugų centrų, nesąžiningu darbu. Tokia automobilių ekspertizė neatskleidžia visų gedimų, ženkliai sumažina remonto kainas, suverčia kaltę dėl gedimo automobilio savininkui ir pan., tai yra siekia, kad draudimo bendrovė gautų didžiausią naudą. Daugelis vairuotojų žino, kad ginčuose su draudimo bendrove gaunasi užburtas ratas: neteisingai įvertino žalą, prasideda užsitęsiantys ginčai ir vyksta draudimo išmokų mokėjimo atidėjimas. Tik nepriklausoma automobilių ekspertizė greitai išsprendžia šias problemas, naudojant tik teisinius metodus.
Pasirinkite patys tai, kas geriausia: prarasti mėnesius ginčams dėl draudimo išmokų ir visą šį laiką negauti pinigų remontui, arba greitai išspręsti ginčą už nedidelį užmokestį nepriklausomos automobilių ekspertizės dėka.

Nepriklausomos automobilių ekspertizės atlikimas

Nepriklausomos automobilių ekspertizės atlikimas – tai nėra įprastas nereikalingas automobilio savininkui formalumas, kaip bandys Jus įtikinti draudėjai. Tai labai svarbi procedūra, nes tik nepriklausoma ekspertizė ir automobilio įvertinimas po avarijos, atliekamas nesuinteresuoto eksperto, tikrai padės nustatyti tikrąjį materialinės žalos dydį ir iš esmės yra vienintelis dokumentuotas pagrindas reikalauti iš draudimo bendrovės patirtos žalos atitinkamų kompensacijų.

Bendradarbiavimas su nepriklausoma vertinimo bendrove patogesnis ir naudingesnis nukentėjusiajai šaliai tuo atveju, jei Jūs norite gauti ne centus, o sumas, už kurias realiai galima suremontuoti Jūsų sugedusį automobilį, todėl nereikėtų naudotis autoeksperto, siūlomo draudimo bendrovės, paslaugomis, net jei jos nemokamos. Praktika rodo, kad tokiais atvejais ekspertizės rezultatai būna labai neobjektyvūs, o draudimo išmokų sumos – labai nedidelės, palyginus su realiai padaryta žala. Būtent šiuo atveju nepriklausomos automobilių ekspertizės atlikimas bei nuostolių vertinimas padės ginti savo teises ir greitai suremontuoti transporto priemonę.

Automobilių ekspertizė

Automobilių ekspertizė (automobilio vertinimas) apima visą eilę procedūrų, siekiant užtikrinti tai, kad vairuotojas galėtų gauti aukštos kokybės ir patikimą ataskaitą dėl transporto priemonės vertės rinkoje. Pati ataskaita, kurią rengia automobilių vertintojas, remiantis atliktų tyrimų rezultatais, apims visus veiksnius, į kuriuos atsižvelgė automobilių vertintojas, atlikdamas automobilio ekspertizę. Automobilių vertinimo eksperto ataskaita yra labai svarbi, nes tai yra oficialus dokumentas, kurį galima pateikti bet kurioje organizacijoje ar institucijoje.
Mūsų įmonė siūlo Jums profesionalų nepriklausomą žalos vertinimą bet kuriais automobilio gedimo atvejais dėl avarijos. Užsirašykite ir būtinai išsaugokite mūsų telefoną! Ir tada, jei kas nors atsitiks Jūsų automobiliui, jis pateks į avariją, draudimo bendrovė atsisakys mokėti, įvykus avarijai, Jums reikės nepriklausomo autoeksperto, Jūs žinosite, kaip greitai išspręsti šią problemą! Profesionalus nepriklausomas automobilių ekspertas, nusimanantis apie tiksliausius metodus, padės Jums išvengti ilgos situacijos analizės ir padarys už Jus viską, ką Jums reikia atlikti. Patikimumas, kurį siūlo mūsų įmonė, jau išbandytas daugelio automobilių savininkų. Mes atsakingai sprendžiame žalos atlyginimo klausimą, atliksime būtinas ekspertizes ir vertinimus, avarijos rekonstrukciją. Šiuo atveju mes nustatome tikras avarijos priežastis, tai, ar asmenys tikrai joje dalyvavo, trajektorijas ir veiksnius, kurie lėmė tam tikrą avariją, nustatysime kiekvieno avarijos dalyvio kaltę, kad galima būtų atlikti neginčijamus tolesnius veiksmus.

Mes kiekvieno kliento situaciją sprendžiame individualiai, gerbiame jo laiką. Specialisto užduotis – tai išvados organizavimas tokiu būdu, kad perduodant bylą į teismą, visi reikalingi dokumentai ir vertinimai būtų parengti tinkamai ir garantuotų naudą automobilio savininkui. Būtent todėl mes raginame Jus padaryti pilną ekspertizę ir nedelsiant. Jūs galite būti tikri, kad ekspertai atliks viską teisingai, pradedant nuo techninės transporto priemonės apžiūros ir baigiant kompensacijos dydžio nustatymu ir būtinų teisinių dokumentų parengimu.

Nepriklausoma transporto priemonių ekspertizės etapai

Nepriklausoma transporto priemonių ekspertizė, kurią mes atliekame, yra vykdoma keliais etapais, ir įprastai trunka 2-3 dienas.

  1. Remiantis sudaryta su mūsų automobilių ekspertu sutartimi, sutartu laiku ir dalyvaujant visų suinteresuotų šalių atstovams (automobilio savininko, avarijos dalyvių, draudimo įmonės atstovu), vykdoma transporto priemonės apžiūra. Metodus ir jos atlikimo nuoseklumą, o taip pat vertinimo standartus reglamentuoja normatyviniai dokumentai. Visi nustatyti nepriklausomos ekspertizės metu automobilio gedimai fiksuojami dokumentuose ir foto ir vaizdo įranga tokiu būdu, kad būtų matomi registracijos, serijos numeriai ir kiti automobilio bei pažeistų detalių ypatumai.
  2. Antrame etape, remiantis surinkta eksperto informacija ir atsarginių detalių rinkos kaina, atliekama padarytos automobiliui žalos dėl avarijos nepriklausoma ekspertizė ir automobilio kainos įvertinimas.