po avarijos/autoįvykio ar draudiminio įvertinimo. Objektyvus po avarijos/autoįvykio patirtų nuostolių įvertinimas.
info@autovertinimas.lt
+37064444881
Lietuviu kalba Anglu kalba Rusu kalba

Žalos įvertinimas

Automobilio apžiūra

DRAUDIMAS. TRANSPORTO PRIEMONĖS APŽIŪRA. NEPRIKLAUSOMA EKSPERTIZĖ.

DRAUDIMINIS ĮVYKIS. KAIP ELGTIS PO AUTOĮVYKIO (AVARIJOS) ?

 

ELEMENTARU, bet svarbu: Pasistenkite nesinervinti. Laikykitės tvarkos ir nuoseklumo.

Dažna klaida, kurią žmonės daro įvykus autoįvykiui: nervinasi ir nekantrauja. Savaime suprantama, kad nervinga situacija, bet emocijomis pagrįstas skubėjimas mažai kuo gali padėti.

Nepiktnaudžiaukite nepriklausoma ekspertize ( turto vertinimu), jeigu tai nėra būtina. Laikykitės nuoseklumo, nes draudikas gali Jums nekompensuoti nepriklausomo eksperto išlaidų, jeigu Jūs nesulaukę draudiko apžiūros (aišku, jeigu draudikas nevilkina proceso) samdysite nepriklausomą ekspertą. Venkite neapgalvotų perteklinių veiksmų, bet sekite terminus ir reikalaukite, kad kuo skubiau (pagal galimybes ir nustatytus terminus) apžiūrėtų Jūsų automobilį. Jeigu Jums labai skubu gauti žalos įvertinimą (pvz.: automobilį naudojat darbui ir norite kuo greičiau jį susiremontuoti), kontaktuokite su Draudiku, tarkitės dėl pagreitintos apžiūros arba informuodami susitarkite, kad žalos atlyginimas bus atliktas nepriklausomo eksperto, kad vėliau nekiltų ginčo, susitarkite iš anksto, kad draudikas vadovautųsi Jūsų pateikta nepriklausomo eksperto sudaryta vertinimo ataskaita.

Yra nustatytas terminas per kurį Jūsų automobilis turi būti apžiūrėtas ir paskaičiuotas nuostolis. Draudikas ar jo atstovas per šį terminą turi apžiūrėti Jūsų automobilį. Tikslią automobilio apžiūros tvarką ir būdą nustato kiekviena draudimo bendrovė. Jums turi būti suteikta visa informacija kada Jūsų automobilis bus apžiūrėtas. Taip pat Jums turi būti įvardinta per kiek laiko bus paskaičiuota žala. Daug informacijos šiais klausimais galite rasti draudimo bendrovių tinklapiuose.

Jeigu reikia patarimo, RAŠYKITE: info@autovertinimas.lt

PASLAUGŲ KAINOS

Paslauga Kaina
Praktinė arba teisinė konsultacija/ patarimai 0-50 Eur
Preliminari konsultacija dėl vertinimo ataskaitos darymo tikslingumo 0-70 Eur
Vertinimo ataskaita (lengvųjų automobilių, motociklų) 100-250 Eur
Vertinimo ataskaita (sunkvežimių ir priekabų) 150-350 Eur
Pretenzijų ir kitų dokumentų surašymas nuo 100-350 Eur
Remonto darbų autoservise organizavimas 50 Eur
Automobilio nuoma 25-30 Eur/parai
Kitos paslaugos Pagal susitarimą

Automobilių ir kitų transporto priemonių įvertinimas ir žalos dydžio nustatymas

Kreipkitės:
Jūsų automobiliui ar kitai transporto priemonei padaryta žala ir Jums reikia nustatyti patirtos žalos dydį;
Reikia konsultacijos dėl žalos dydžio nustatymo ar draudimo bendrovės jau paskaičiuotos žalos nepriklausomo įvertinimo;
Draudimo bendrovė nereaguoja į Jūsų pretenzijas dėl žalos dydžio ar nepateikia aiškaus argumentuoto ir pagrįsto atsakymo dėl Jūsų pretenzijos dalyko, o Jūs norite ginti savo pažeistas teises ir kaip įrodymą pateikti vertinimo ataskaitą su nepriklausomai nuo draudimo paskaičiuotu žalos dydžiu;
Nustatant žalą ir/ar apžiūrint transporto priemonę buvo padaryta procedūrinių pažeidimų ir/ar nesutinkate su draudiko taikyta metodika žalai nustatyti ir Jums reikia alternatyvaus įrodymo (vertinimo ataskaitos) parengto tinkamu būdu ir fiksuojančio žalos dydį;
Draudimo kompanija, Jūsų manymu, neteisingai įvertino žalą ir paskaičiavo (paskaičiavo bei išmokėjo / paskaičiavo, bet neišmokėjo / paskaičiavo ir paskambino ar atsiuntė sms) per mažą nuostolių atlyginimo išmoką.

Aukščiau nurodytus mokėjimus už paslaugas galėsite įtraukti į papildomas išlaidas ir reikalauti už jas apmokėjimo kartu su žalos atlyginimu.

Žinokite, kad:

Atsisakydama mokėti draudimo išmoką, draudimo kompanija privalo įrodyti aplinkybes, atleidžiančias ją nuo draudimo išmokos mokėjimo. (Lietuvos Aukščiausiasis Teismas)